Hakkımızda

Nokta, lokal ve uluslararası yatırımcı firmalara Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik, Ekonomi Bakanlığı Yurtdışı Destekleri, Serbest Bölgeler Uygulamaları, TÜBİTAK, TKDK, IPARD Proje hizmetleri sunun bir şirkettir. Şirketimiz sektör odaklı ve yetenekli profesyoneller vasıtası ile müşterilerine değer katacak butik hizmetleri sağlamaktadırlar.

NOKTA,deneyimli ve profesyonel personeli ile mali müşavirlik, vergi, denetim ve risk danışmanlığı hizmetleri vermektedir.
NOKTA olarak farklı sektörlerdeki şirketlerin farklı ihtiyaçları olduğunun farkındayız, bu sebeple sektör odaklı çalışmaya önem veriyoruz. Servis yaklaşımımızın önemli bir parçası sektör odaklı çalışmaktır. NOKTA şirketinin çalışanları tüm ana sektörler hakkında derinlemesine bilgiye sahiptir. Müşterilerimize ancak faaliyet konularını anlayarak değer katabileceğimize inanıyoruz. Bu sebeple hizmet verdiğimiz sektörler hakkındaki bilgimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.
NOKTA, konusunda uzman ve deneyimli Mali Müşavirler tarafından 2003 yılında kurulmuş Mali Müşavirlik, Muhasebe, Denetim, vergi ve danışmanlık şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren, NOKTA dinamik bir büyüme trendi içinde olmuştur. Bu trendin önümüzdeki yıllarda da devam edeceği inancındayız. Çalışma ortamımız, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyeti açısından ileri teknolojiye sahip olanaklar içermektedir.
Yeni ekonomik ve politik gelişmeler sonucunda sürekli değişim içinde olan iş dünyası gibi NOKTA da dinamik bir gelişme içerisindedir. NOKTA, lokal ve uluslararası tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek adına geleneksel Mali Müşavirlik anlayışını genişleterek, firmaya ve endüstriye özel hizmetler sağlayan profesyonel bir mali müşavirlik, vergi ve danışmanlık şirketi haline gelmiştir. İzmir ‘deki i müşterilerimiz arasında dünya çapında ve Türkiye’nin diğer bölgelerde faaliyetlerini sürdüren büyük ölçekli şirketler mevcuttur.
Hedeflerimiz arasında her zaman daha yüksek kalitede hizmet sağlamak ve bölgemizde lider pozisyon elde etmek yer almaktadır. Eğitimli ve motive olmuş bir işgücüne sahip olan TURKİYE, büyüyen Avrupa Birliği pazarı içerisinde yerini almakta zorluk çekmeyecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Zamanınızı daha efektif kullanmak için varız! Bizimle iletişim kurarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?